Valentýnská velká krabička

Balení dvanácti pralinek s valentýnskými příchutěmi: Višně Amarena, Srdce a Láska v čokoládě.

Pralinka Višně Amarena - Ochutnejte spojení luxusu a vášně v jednom kousku. Tato pralinka v sobě skrývá bohatou chuť luxusních višní Amarena, omamnou třešňovici, ganache z bílé čokolády a křupavý dotek sušenky s vlašskými ořechy.

Pralinka Srdce - Připravte se na lásku na první kousnutí! Tato pralinka vás zavede na sladkokyselou cestu plnou lásky díky dokonalé kombinaci sladkých jahod, kyselého balsamica a pikantního černého pepře, které jsou dokonale završeny krémovým ganache s nádechem bazalky.

Pralinka Láska v čokoládě - Pro ty, kteří milují experimenty a nové chutě, je tato pralinka pravou volbou. Odvážná kombinace banánového želé se skořicí, ganache z hořké čokolády s peruánskou Macou a křupavá lotusková sušenka vás zavedou na cestu objevů, kde bude každé kousnutí dobrodružstvím pro vaše chuťové buňky.
Naše čokolády vyrábíme denně čerstvé, proto doporučujeme, abyste si je vychutnali co nejdříve od zakoupení (trvanlivost je 6 týdnů, ideální spotřeba do 10ti dnů). Uchovávejte na chladném a suchém místě . Neuchovávejte v chladničce, pokud to není nezbytně nutné.

Složení: Čokoláda Michel Cluizel minimálně 34% kakaa (kakaová hmota, kakaové máslo, třtinový cukr, sušené odstředěné mléko, vanilka, řepný lecitin), čerstvá smetana 33 %, máslo, 100% ovocné pyré ( hruška, malina, mučenka ), mandle, lískové ořechy, pistácie, pistáciová pasta, lísková pasta, kakaové máslo, cukr, glukózový sirup, sorbitol, invertní cukr, dextróza, kyselina citrónová, pravá vanilka, skořice, muškátový oříšek, rozinky, levandule lékařská, zázvor, višeň,  káva, Baiyles, rum Diplomatico, koňak, vločková sůl, limeta, citnon, pomeračnová kůra, citrónová kůra, kakaové máslo barevné.

529 Kč

Pondělí
zavřeno
Úterý
11:00 – 18:00
Středa
11:00 – 18:00
Čtvrtek
11:00 – 18:00
Pátek
11:00 – 18:00
Sobota
12:00 – 18:00
Neděle
zavřeno